HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Analiz Fen Eğitim Kurumları, İzmir’in Gaziemir ilçesinde 2006 yılında faaliyete girmiştir. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik eğitim veren kurumumuz, öğrencilerin akademik başarısını arttırmayı, kişisel, sosyal ve kültürel alanlarda gelişimlerini desteklemeyi amaçlamaktadır. Öğrencilerin öğrenim seviyelerine uygun öğretim programları uygulanan kurumumuzda, bilgi, dil, beceri ve deneyimlerin geliştirildiği bir eğitim hizmeti verilmektedir.

Analiz Fen Eğitim Kurumlarında öğrenciler en fazla 14 kişilik sınıflarda eğitim almaktadır. Tüm sınıflarımızda projeksiyon cihazları bulunmaktadır. Evde ders çalışma ortamı sağlıklı olmayan öğrenciler yine kurumumuzda en geniş derslik olarak nitelendirilen salonu kütüphane amaçlı kullanabilmektedir. Öğrenciler okuldan önceki veya sonraki zamanlarında kurumumuzda ders çalışma, soru çözme imkanı bulabileceği gibi yapamadığı soruları da öğretmenine sorarak gereken eğitim desteğini alabilmektedir. Kurumumuzda her öğrencinin danışman öğretmeni bulunmaktadır. Danışman öğretmenler öğrencinin haftalık ders çalışma çizelgelerini takip ederek gerekli gördükleri çalışmaları yapmakta, öğrencilerin genel durumuyla ilgili haftalık olarak velilerimizi bilgilendirmektedir.

Değerli velilerimizin emanet ettiği çocuklarımızın güvenliği bizler için kritik önemdedir. Bu amaçla, kurumumuz tarafından öğrencilerimize “Kimlik Kartı” tanımlanmaktadır. Öğrenciler kuruma giriş-çıkış yaparken kartlarını cihaza gösterdikleri anda sistemimizde kayıtlı olan velilere bilgi mesajı gitmektedir. Kurumumuz kamera sistemi ile 24 saat kayıt altına alınmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

  • Atıfbey, 62. Sk. No:5, 35410 Gaziemir/İzmir